ابزارک All CPU meter برای کنترل منابع سیستم

All CPU meter نام ابزارکی برای کنترل سیستم به صورت مستقیم و با ظاهری خوب طراحی شده برای ویندوز است. این ابزارک میزان مصرف پردازنده یا CPU سیستم را پی می گیرد و همچنین مقدار مصرف موجود در 24 ساعت، آزاد، و کل حافظه اصلی را به شما نشان می‌دهد.

من از این ابزارک زمانی که می‌خواهم از زمان بارگذاری برنامه‌های کاربردی مطلع شوم استفاده می‌کنم. چون زمانی که شما یک برنامه را بروی رایانه خود اجرا می‌کنید در حقیقت این RAM یا حافظه اصلی است که میزبان آن برنامه است و این قسمت شروع به زیاد شدن می‌کند. این ابزارک هم با ویندوز 7 و هم ویستا کار می‌کند.

ابزارک All CPU meter برای کنترل منابع سیستم

یک ویژگی دیگر این ابزارک نشان دادن میزان استفاده از هسته ای پردازنده به صورت مستقل است، و این امکان برای پردازنده‌های 24 هسته‌ای هم وجود دارد. داده هایی که به شما نشان می‌دهد مدام در حال بروزرسانی می‌باشند پس شما همیشه داده های تازه را مشاهده می‌کنید.

از نظر تنظیماتی که برای این ابزارک در نظر گرفته شده است، شما می توانید رنگ پس زمینه و اجزاء دیگر آن را تغییر داده تا مطابق سلیقه خود آن را در بیاورید. و از قابلیت شفافیت استاندارد پشتیبانی می‌کند.

این برنامه درجه حرارت پردازنده را به شما نشان می‌دهد ولی باید یک برنامه شخص ثالث را نصب و اجرا کنید. که این مرحله جزئی ضروری است.

نموداری که از نتیجه کارکرد RAM و CPU به شما نشان داده می‌شود تقریبا دارای یک تاریخچه دو دقیقه ای است یعنی پس از 2 دقیقه آن نمودار کاملاً از صفحه نمایش خارج می‌گردد.

/ 0 نظر / 51 بازدید