بازی فریاد سهمگین 3 - Far Cry 3 اورجینال

اطلاعاتی در مورد بازی Far Cry 3 :
شرکت سازنده بازی: Ubisoft Montreal
شرکت منتشر کننده بازی: Ubisoft
تاریخ رسمی انتشار بازی: 4 دسامبر 2012
ژانر بازی: اول شخص تیرانداز
میزان دشواری بازی: متوسط
مدت زمان متوسط برای آشنایی با محیط بازی: حدود 30 دقیقه

1

امکانات بازی Far Cry 3:
1- بازی جهان باز و شخص اول تفنگی: ماجراجویی در این بازی شخص اول تفنگی را با سبک خودتان آغاز کنید، اسلحه‌ها، مهارت‌هایتان را به خاص خودتان نوسازی کنید و بر هر ماموریت پیروزی کـسب کنید. شما میتوانید با روش شلیک و فرار و پرسروصدا یا روشهای مخفیانه و مرگ بی صدا و یا روشهای شلیک از راه دور ماموریتها را پشت سر بگذارید.

2- جزیره‌ای مملو از خطر و کشف و ماجراجویی: بر روی خاک جزیره‌ای عجیب وغریب کاوش کنید، از گسترۀ کوهها و چراگاهای باتلاقی گرفته تا سواحل شنی. به کشف باقی مانده‌ها بپردازید، حیوانات عجیب و غریب شکار کنید، بازی‌های کوچک را انجام دهید و از طریق زمین، هوا و یا دریا مسافرت کنید و بجنگید و از میان شهرک ها، آرامگاه ها، بندرهای روخانه ها و بسیاری دیگر عبور کنید.

far cry3-1

3- از داستانی به یادماندنی و کاراکترهای بیشمار این بازی رونمایی کنید: شما در بازی ای که سرشار از کاراکترهای مزاحم و بیرحم هست درگیر خواهید شد و این ماجراجویی شما از میان طرف تاریک انسانیت جریان خواهد گرفت. داستان این بازی توسط برنده ی جایزه ی انجمن نویسندگان نوشته شده است.

4- به صورت کمک یار با دوستانتان بازی کنید: شما می‌توانید این بازی را به صورت آنلاین انجام دهید و گروهی ازکمپین 4 بازیکن تشکیل دهید که شما را به چالش وا می‌دارد که بهترین بازی خود را انجام دهید و با یکدیگر همکاری کنید تا موفق شوید. این جزیره را از پس چشمان گروهی کله شق ببینید که با خواست خودشان می‌خواهند در برابر نابهنجاری ها زنده بمانند.

5- نوع متفاوتی از بازیهای چند نفره: یک نوآوری در زمینه ی بازیهای گروهی و چندنفره، برای انجام مرحله‌ها، بازیکنان بایستی به یکدیگر کمک کنند و از همدیگر پشتیبانی کنند و همچنین از هم گروهی‌های خود محافظت نمایند و یا برای مهمات جنگی درخواست کمک نمایند. بعد از هر مبارزه در راههای بسیار زیادی، بازیکنان این انتخاب را دارند که دشمن‌شان را تنبیه کنند یا به آنها رحم کنند، دارای صحنه‌های انیمیشنی که کاملاً تحت کنترل کاربر می‌باشد.

6- برای ساخت و دسترسی به محتویات جدید از ویرایشگر نقشه استفاده کنید: ویرایشگر نقشۀ قدرتمند و بسیار سهل الاستفادۀ بازی Far Cry با قابلیت‌های بهبود یافته و جدید برگشته است. نقشه‌ها و محتویات جدید توسط جمعی از بهترین طراحین نقشه برای لذت بازیکن‌ها به نمایش گذاشته شده است. البته با استفاده از ابزارهای مشمول در این ویرایشگر، شما نیز می‌توانید نقشه‌های مورد علاقۀ خود را به سرعت و به آسانی طراحی کنید.

7- دارای گرافیک بسیار پیشرفته: بازی Far Cry 3 توسط حرفه‌ای‌ترین طراحان بازی در سراسر جهان ساخته شده، توسط همان کسانی که بازی‌های شناخته شدۀ زیر را طراحی کرده‌اند:
Assassins Creed 2, asassins Creed Brotherhood, World in Conflict

50f0181b57595_10

برای خرید بازی فریاد سهمگین 3 - Far Cry 3 به صورت DVD اورجینال و همراه با یک بازی جایزه دیگر، می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 7،000 تومان

/ 1 نظر / 102 بازدید
علی

سلام میشه بدون سی دی کی و... انلاین بازی کرد؟مطمئنه؟