آموزش ساخت نرم افزار چندرسانه ای

تا به حال حتماً با چندین نرم افزار چندرسانه ای مواجه شده اید و می‌دانید که چگونه کار می‌کنند. بسیاری از این گونه برنامه‌ها، بوسیله نرم افزارهای رایانه‌ای ساخته می‌شوند و به سادگی هم قابل اجرا هستند. حتی شما می‌توانید با نصب یک برنامه ساده، اقدام به ساخت یک نرم افزار آموزشی چندرسانه‌ای کنید. اما چیزی که مهم است تجربه شما در ساخت چنین نرم افزاری است.

نرم افزارهای ساخت Autorun یا خوداجرا، از جلمه بهترین برنامه هایی هستند که به سادگی ابزارهایی را برای شما فراهم می‌کنند که بتوانید با چند کلیک ساده و حتی بدون هیچ گونه دانش کد نویسی، اولین نرم افزار چندرسانه‌ای خود را بسازید. اول یک سند جدید ایجاد می‌کنید و یکی یکی اجزایی را که می‌خواهید وارد صفحه خود می‌کنید. از قبیل این اجزا می‌توان به تصاویر، دکمه ها، نوارها و دیگر عواملی اشاره کرد که بسته به نیازتان می‌توانید از آنها بهره ببرید.

آموزش ساخت نرم افزار چندرسانه ای

یکی از بهترین این گونه برنامه‌های رایانه ای جهت ساخت نرم‌افزارهای چندرسانه‌ای، MultiMedia Builder می باشد که آموزش های فراوانی هم برای این برنامه وجود دارد. علاوه بر این که به راحتی با کلیک و کشیدن اجزاء در صفحه کاری، می‌توانید آتوران یا نرم افزار چندرسانه ای خود را بسازید، می‌توان با کدنویسی از قابلیت های پیشرفته این برنامه هم استفاده کرد. راهنمایی های کافی و کاملی که برای این منظور در پرونده کمک این برنامه وجود دارد، شما را در امر ساخت نرم افزار چندرسانه ای تان یاری می‌کند.

در نهایت با تمرین و یادگیری استفاده از یک برنامه خوب، مثل همین نرم افزاری که به شما معرفی کردیم، می توانید یک نرم افزار آموزشی یا حتی تجاری چندرسانه‌ای خود برای خودتان یا جهت کسب درآمد از این طریق بسازید.

/ 0 نظر / 77 بازدید