سایتی برای آموزش نود32

پایگاه NOD320.ir یک سایت آموزشی است که در آن مقالات فقط مختص آموزش نود32 قرار گرفته است. شما با خواندن و دنبال کردن آموزش های این سایت می توانید به شکلی حرفه ای از این برنامه امنیتی استفاده کنید.

خیلی از افراد فقط در سطح مقدماتی بلد هستند از یک برنامه رایانه ای استفاده کنند و این باعث می شود که از حداکثر قابلیت های یک نرم افزار نتوانند بهره ببرند. به همین دلیل نمی توانند به صورت کامل و جامع به اهداف خود برسند. در زمینه نود32 هدف از نصب و پیکربندی این برنامه، بالا بردن امنیت رایانه در برابر عوامل مخرب مانند ویروس ها و کرم ها است، که اگر شما با مبانی و اصول حرفه ای Nod32 اشنا نباشید، حتی باعث به خطر افتادن امنیت رایانه شما هم می شود.

Nod320.ir، سایتی برای آموزش نود32

به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که حتماً مطالعات خود را برای آموزش نکات پیشرفته برنامه های کاربردی خود، در اینجا نود32 بیشتر کنید. به همین منظور سایت آموزشی Nod32 یعنی Nod320.ir خدمت شما مباحث را به صورت ساده بیان می کند تا شما را از مزایای این برنامه بهره مند کند.

پس برای شروع یادگیری نود32 کافی است به این نشانی بروید و از آن استفاده کنید.

نکته: دقت کنید که اگر نود32 را همینک بروی رایانه خود به صورت نصب شده دارید، با ورود به سایت Nod320.ir به شما پیغامی مبنی بر مخاطره آمیز بودن این سایت به شما نشان می دهد. این بدین دلیل است که شرکت ESET با استفاده از آنتی ویروس نود32 خود اقدام به مسدود کردن سایت هایی می کند که در نشانی آنها عباراتی مانند Nod32 دارند. به همین علت نشان دادن آن اخطار دلیلی مطلق بر آلوده بودن آن سایت نیست، و شما می توانید نشانی سایت Nod320.ir را به فهرست سایت های امن نود32 خود اضافه نمایید. برای این کار هم کارهای زیر را انجام دهید:

  1. اول پنجره اصلی برنامه را باز کرده و کلید F5 را از صفحه کلید بفشارید تا صفحه Advanced setup برای شما باز شود.
  2. سپس از قسمت Web and Email بروی گزینه Web access and antiphishing protection کلیک کنید و از این زیر گزینه بروی عبارت URL Address Managemant  کلیک کنید. دقت کنید که این مراحل در نسخه 5 نود32 صدق می کند. ممکن است در نسخه های قدیمی تر اندکی متفاوت باشد. چیزی که مهم است این است که به قسمت URL Address Management بروید.
  3. حال بروی دکمه Add موجود در پایین پنجره کلیک کنید و در پنجره ای که برایتان باز می شود، عبارت *nod320.ir* را وارد نمایید.
  4. سپس بروی OK کلیک کنید، و باز دوباره هم بروی OK کلیک نمایید، تا پنجره Advanced setup بسته شد.

حال کار شما تمام است، با این کار نشانی سایت Nod320.ir به فهرست استثنائات سایت های مسدود کننده نود32 خود افزوده اید. از این به بعد به راحتی می توانید به این سایت وارد شده و از مقالات و آموزش های تخصصی در زمینه امنیت رایانه با Nod32 استفاده کنید.

/ 0 نظر / 29 بازدید