آبجکت های سه بعدی معماری 3D Max ArchModel

قبلاً با یک بسته آبجکت‌های معماری آماده در تری دی مکس آشنا شدید. در آن بسته هم شما با اشیاء آماده از شرکت ArchModel طرف بودید و قیمت آن 12،000 تومان بود. در آن بسته شما با تمامی 50 قسمت آبجکت‌ها روبرو بودید. آن بسته مخصوص کسانی بود که کارشان کاملاً مرتبط با معماری در 3D Max بود و در این کار حرفه‌ای بودند. اما کسانی هم هستند که نمی‌خواهند این هزینه را برای تمامی این 1 تا 50 قسمت بپردازند. به همین دلیل ما بستۀ دیگری را معرفی می‌کنیم که از تمامی این آبجکت‌ها، فقط از شماره 30 تا 40 آن درونش وجود دارد.

آبجکت های سه بعدی معماری 3D Max ArchModel

حال شاید از خود بپرسید که در این دسته بندی 30 تا 40 آبجکت‌های ArchModel چه اشیاء جای گرفته است و از کجا باید فهمید که این بسته همان چیزی است که ما می‌خواهیم! فهرست موضوعاتی که در این آبجکت های سه بعدی وجود دارد به قرار زیر است:

arch model 30 انواع حوله، منسوجات و پرده
arch model 31 انواع درخت، بوته و گلدان برای فضاهای باز و بسته
arch model 32 انواع مجسمه و اشیای دکوراتیو منزل
arch model 33 انواع میز و صندلی و بوفه و آیینه های طرح آنتیک
arch model 34 انواع مجسمه در مقیاس های شهری و خانگی
arch model 35 انواع لوازم صوتی و تصویری شامل تلویزیون، دی وی دی، کامپوتر، لپ تاپ، پرینتر، تلفن، موبایل و ....
arch model 36 انواع تخت خواب
arch model 37 انواع تخت خواب
arch model 38 انواع روشنایی شامل لوستر، آباژور و چراغ های دیواری
arch model 39 انواع کمد، بوفه و دراور
arch model 40 انواع اشیای دکوراتیو شامل شمع، ساعت، تابلو و ...

arch model-vol 30

این آبجکت‌ها دارای کیفیت بسیار بالایی می‌باشد و تمامی آنها به همراه متریال یا مواد، و تکـسچرهای مربوطه بوده و دارای فرمت های 3ds, obj, max, Vray می‌باشند. یعنی شما آنها را می‌توانید درون نرم افزارهای 3D Max و Vray باز کنید و بروی پروژه‌های خود اعمال کنید.

قیمت اصلی این 10 مجموعه آبجکت، 1200 یورو (هر قسمت 120 یورو) می‌باشد و با توجه به خاص بودن مدل‌های آن و قیمت مناسب آن برای طراحان داخلی و دانشجویان به منظور مدلسازی سریعتر توصیه می‌شود.

آبجکت های سه بعدی معماری 3D Max ArchModel

در بخش کاتالوگ محصول برای راحتی شما یک صفحه از کاتالوگ هر قسمت (به طور خلاصه) قرار داده شده است. پس از خریدن این بسته اشیاء سه بعدی طراحی در معماری، به راحتی بدون اینکه خواسته باشید تمرکز خود را بروی طراحی یکی یکی اشیاء بگذارید، می‌توانید ذهن خود را درگیر ریزه‌کاری‌های کاری معماری خود کنید؛ که یاعث می‌شود کیفیت کاری شما بالاتر رود. به همین دلیل این بسته بسیار مناسب دانشجویان، طراحان و متخصیین صنعت معماری و دکوراسیون‌های داخلی و خارجی اماکن مختلف است.

برای تهیه آبجکت های سه بعدی معماری 3D Max ArchModel می‌توانید با کلیک بروی دکمه خرید پستی، اول اطلاعات خود را پر کرده و پس از تحویل کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 4،500 تومان

/ 0 نظر / 85 بازدید