تبدیل میکرو اس دی به فلش مموری

حافظه های میکرو اس دی به صورت کاملاً کوچک و جمع و جور برای دستگاه های مختلفی قابل استفاده هستند. مثلاً دوربین دیجیتال شما از این نوع حافظه های پشتیبانی می کند. تا این که شما عکس هایی را که می گیرید، درون آن ریخته و سپس از آنها استفاده کنید. یک نوع استفاده از آنها این است که این عکس ها را به رایانه خود منتقل کرده و آن ها را مورد ویرایش قرار دهید. ولی برای اینکه این حافظه micro sd را به رایانه خود متصل نمایید، باید چکار کنید؟

تبدیل میکرو اس دی به فلش مموری

خیلی از افراد رم ریدر را به یاد می آورند که باید یکی از این Ram Reader ها را خریداری نمایند که حکم یک تبدیل کننده برای اتصال به مدخل USB رایانه را بازی می کند. اما باید اشاره کرد که مبدل ها ارزان قیمتی هم وجود دارد که به نام تبدیل کننده میکرو اس دی به فلش مموری نامیده می شوند.

این وسیله با حجم بسیار کم خود، به سادگی به شما اجازه میدهد که در هر جایی که هستید، به راحتی حافظه های میکرو اس دی خود را به هر نوع رایانه متصل کنید و اطلاعات خود را بروی آن رایانه در دسترس داشته باشید. پس فقط کافی است که حافظه کوچک خود را داخل این دستگاه گذاشته، و این مبدل را به رایانه از طریق USB متصل کنید. حال کار شما تمام است. باید به my computer رفته و بروی درایو مربوطه دوبار کلیک کنید تا پنجره اطلاعات مرتبط با همان حافظه برای شما باز شود.

قیمت : 1،000 تومان

/ 0 نظر / 148 بازدید