برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100

محافظ صفحه نمایش ضد خش، ضد اثر انگشت و ضد بازتابش نور سبب می‌شود تا علاوه بر آنکه هیچ ردی از لک و اثر انگشت بر روی سطح گوشی باقی نماند، بلکه بازتابش نور را نیز خنثی کرده و تصویر باکیفیت‌تری را به شما ارائه می‌دهد. این محافظ از هفت لایه مختلف تشکیل شده که در آن پلی اتیلن ترفتالات و LCF بکار رفته و همین سبب می‌شود تا خاصیت‌های منحصربفردی به آن داده شود.

برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100

همچنین این محافظ هیچگونه اثری بر کیفیت لمس دستگاه نخواهد داشت و به صورت انحصاری برای این گوشی طراحی شده است. این نوع محافظ از جدبدترین انواع می‌باشد به طوری که حتی با لمس آن توسط کف دست کاملاً تمیز و بدون لک می‌شود مانند روز اول خود نو و صحیح و تازه باقی خواهد ماند.

اگر عمر مفید گوشی موبایل سامسونگ خود برایتان مهم است، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این برچسب را خریده و بروی گوشی خود بچسبانید. این یک محصول استثنایی با قیمت مناسب برای شمایی است که گوشی سامسونگ گلکسی دارید و می‌خواهید به صورت مناسب از آن محافظت نمایید.

برای خرید برچسب ضد خش موبایل سامسونگ گلکسی S2 i9100، کافی است که بروی دکمه سفارش پستی کلیک کرده و پس از تحویل کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 8،900 تومان

/ 0 نظر / 38 بازدید