مجموعه ابزارهای کامل برای برنامه نویسان اندروید

با توجه به حجم زیاد برنامه‌ها و محدودیت در دانلود آنها، شرکت ابتکار نو این مجموعه را در دو حلقه DVD برای برنامه نویسان آماده کرده است. برای برنامه نویسی اندروید به یک سری ابزار نیاز دارید، که ما آنها را برای شما جمع آوری کردیم همچنین روش نصب و کار با برنامه‌ها را برایتان شرح می دهیم.

زبانی که با استقاده از آ« برنامه ها نوشته می‌شوند، جاوا هست. پس حتما باید ابزارها و پیش‌نیازهای برنامه نویسی جاوا را داشته باشید. jdk برای برنامه نویسی جاوا مورد نیاز است، که در این بسته آخرین نسخه آن را قرار دادیم. توصیه خود گوگل این است که از محیط Eclipse استفاده کنید و افزونه‌ها و ابزارهایش را فقط برای همین محیط ارائه می‌کند که در این بسته قرار وجود دارد.

مجموعه ابزارهای کامل برای برنامه نویسان اندروید

می‌رویم سراغ خود ابزارهایی که نیاز داریم:
Android SDK Tools
برای پلتفرم های اندروید:
Android SDK Platform-tools

و بعد از آن، ADT یا همون افزونه‌ای که به Eclipse برای برنامه نویسی اندروید اضافه میشه. خوب اینها چیزهای مشترک بودند. یعنی فرقی نمی‌کند که برای کدام نسخه از اندروید می‌خواهید برنامه بنویسید، باید اینها را داشته باشید.

اما برای نسخه‌های مختلف این سیستم عامل باید پلتفرم مربوط به همان نسخه را داشته باشید. جدیدترین نسخه 4.1 هست اما اگر برای این پلتفرم برنامه‌ای نوشته بشود، روی نسخه‌های قبلی اجرا نمی‌شود. پس بهتر است برای یکی از نسخه های قبلی بنویسید، که روی نسخه های بعدی هم اجرا بشود. ما پلتفرم‌های ورژن 1.5 تا 4.1 رو در بسته مجموعه ابزارهای کامل برای برنامه نویسان اندروید می‌گذاریم.

ADT
SDK MANAGER
Android Sdk Tools
Android SDK Platform
Android 4.1.2-4.0.3-4.0
Android 4.0
Android 3.2- 3.1- 3.0
Android 2.3.3-2.2-2.1
Android 1.6- 1.5
Extras
... and
JDK
eclipse

همراه با آموزش نصب و مثال‌‍های کاربردی. برای تهیه مجموعه ابزارهای کامل برای برنامه نویسان اندروید میتوانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 6،000 تومان

/ 0 نظر / 48 بازدید