آموزش تصویری ارسال ایمیل تبلیغاتی به یاهو 100% اینباکس

حتماً تا به حال برای شما ایمیل هایی آمده است که تبلیغاتی هستند که از طرف صاحبان کسب و کارهای مختلف برای شما ارسال شده‌اند. خیلی از آنها برای ارسال ایمیل به صورت دانه‌ای هزینه می‌پردازند، بدین صورت که مثلاً برای ارسال یک ایمیل، یک تومان می‌پردازند. اما خیلی از آنها هم از این ترفندی که به شما می‌خواهیم معرفی کنیم استفاده می‌کنند که این روش، از یک رخنه در یاهو استفاده می‌کند.

آموزش تصویری ارسال ایمیل تبلیغاتی به یاهو 100% اینباکس

در این بسته که به صورت بسته بندی شده و شکیل، فیلم های در DVD وجود دارند، شما آموزشی را یاد می گیرید که بوسیله خود یاهو، و بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید حتی به صورت مادام‌العمر اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی کنید. این کار را می‌توان به صورت زمان بندی شده، یعنی تا سال 2020 انجام داد و یا حتی به صورت همیشگی ایمیلی را برای گروهی از مخاطبین ارسال نمود. اشتباه نگیرید، قصد ما هک کردن آیدی افراد یا چیزهای مشابه این نیست.

به کاربران ایرانی یاهو و گروه‌های آن، ایمیل تبلیغاتی به رایگان ارسال کنید.

این مخاطبین می‌توانند هم کاربران ایرانی یاهو باشند، و هم می‌توانند کاربرانی باشند که زبان آنها غیر از فارسی است. پس نگران این هم نباشید. شما با این کار به راحتی می‌توانید ایمیل‌هایی را ارسال کنید که دقیقاً به مخاطبین مورد نظر ارسال می‌‎شود.

به صورت همیشگی و مادام‌العمر ایمیل تبلیغاتی به کاربران یاهوی ایرانی ارسال کنید.

این روش ارسال ایمیل انبوه، حاصل تلاش 4 سال زیر و رو کردن یاهو بوده است که از آخر متوجه این اشکال در یاهو شده‌ایم. شاید با از خود بپرسید که اگر این یک اشکال است، در آینده امکان تصحیح آن از طرف یاهو وجود دارد. اما باید گفت که اگر یاهو بخواهد این مشکل را برطرف کند، باید یکی از بازوهای اصلی خود را از کار بیاندازد که با این کار رو به ورشکستگی می‌رود. پس به شما تضمین این را می‌دهیم که به صورت همیشگی می‌توانید از ترفندهایی که در این فیلم‌های آموزشی آمده است، برای ارسال ایمیل تبلیغاتی استفاده کنید.

فیلم های آموزشی فارسی و کاملاً با کیفیت ارسال ایمیل بوسیله یاهو

فیلم‌هایی که در این بسته وجود دارند، به زبان فارسی هستند که آموزش ارسال ایمیل تبلیغاتی را به صورت فارسی به شما می آموزند. پس بدون هیچ دغدغه‌ای برای خود یک بازاریابی حرفه‌ای را رقم بزنید. و از فروش میلیونی خود لذت ببرید. کالا یا خدمات خود را آماده کرده و با ارسال ایمیل‌های تبلیغاتی به شیوه‌ای که در این بسته ذکر شده است، فروش میلیونی خود را تضمین کنید.

کارکرد این محصول برای شما، جهت ارسال ایمیل تبلیغاتی تضمین شده است.

ما کارکرد این محصول و ترفندی که درون این فیلم‌های آموزشی ذکر شده است را تضمین می‌کنیم. فقط باید به دستوراتی که آمده است به دقت توجه کنید و ایمیل‌هایی را بفرستید که برای شما درآمدزا هستند.

یک شغل خوب و با درآمد عالی با بازاریابی ایمیلی

با استفاده از ترفندهایی که در این بسته آمده، و در هیچ کجای دنیا به آن دست نیافته‌اند، شما حتی می توانید برای خود یک کسب و کار مبتنی بر بازاریابی آنلاین دست و پا کنید. بدین صورت که سفارش از دیگران بگیرید و برای آنها ایمیل تبلیغاتی ارسال کنید و بدین صورت کسب درآمد کنید. آیا می دانید بسیاری از وبمستران هستند که از این طریق کسب درامد از طریق اینترنت ماهانه میلیون‌ها تومان پول در می‌آورند؟ پس شما هم بشتابید. مطمئن باشید که این بازار اشباع نمی‌شود. چون از آن بر محصولاتی تولید می‌گردد که نیاز به بازاریابی ایمیلی دارند و تولیدکنندگان آن هنوز آشنایی با این روش ندارند و شما می‌توانید این روش را به آنها پیشنهاد داده و از این طریق کسب درآمد کنید. فوق العاده است، نه؟!!

در این روش شما نیاز به جمع‌اوری نشانی ایمیل افراد ندارید، فقط باید از یک ترفند نسبتاً ساده بوسیله خود یاهو استفاده کنید. بدین صورت شما به لیستی قریب 99% کاربران ایرانی دسترسی خواهید داشت که یاهو به صورت کاملاً خودکار برای شما این ایمیل‌ها را ارسال خواهد کرد. 100% امتحان شده … یعنی شما مثلا امروز متن پیغام تبلیغاتی خودتان را به سرور یاهو می‌دهید و به او می‌گویید تا سال مثلاً 2015 یا حتی بیشتر یا حتی همه روزه بدون انتها ارسال کند.

آموزش تصویری ارسال ایمیل تبلیغاتی به یاهو 100% اینباکس

این بسته و آموزش تصویری ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران یاهو، فقط مخصوص کسانی است که می‌خواهند به صورت حرفه ای کسب درآمد کنند بازاریابی خود را گسترده نمایند. مخصولاً وبمسترها، وبلاگنویسان حرفه ای، کسانی که کالایی برای عرضه دارند، صاحبان هاستیگ‌ها، تولیدکنندگان و کسانی که می‌خواهند کالای خود را به صورت کشوری به فروش برسانند.

برای خرید بسته آموزش تصویری ارسال ایمیل تبلیغاتی به یاهو 100% اینباکس، فقط کافی است که بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 15،000 تومان

/ 0 نظر / 21 بازدید