بازی مسابقه ای نید فور اسپید Shift 2 Unleashed

این بازی توسط شرکت محبوب الکترونیک آرتز و شرکت Marcus Nilsson منتشر و توسط شرکت Slightly Mad Studios ساخته و حمایت شده است. در ادامه نقد منصفانه‌ای از بازی داریم و در ادامه مطلب می‌توانید سفارش خرید نیدفوراسپید را داشته باشید.

need for speed shift 2 unleashed

نقد بازی: Need for Speed: Shift 2 Unleashed برنده جایزه انتقادی نسل Need for Speed می‌باشد. طرفداران این سبک از مسابقات می‌تواند بار دیگر تجربه یک فضای نشاط آور را در این بازی داشته باشند. این بازی ویژگی‌های فوق العاده ای دارد:

- سطح جدیدی از دنیای بصری را در این بازی شاهد خواهید بود. بازیکن در این بازی در دیدگاه اول شخص تجربه‌ای بی‌نظیر را همراه خواهد داشت.
- دوربین جدید و فوق العادۀ بازی
- رئالیسم حقیقی!! Shift 2 Unleashed فراتر از یک بازی شبیه‌سازی شده می‌باشد.
- برگزاری مسابقات قهرمانی FIA GT1 و GT3 - مسابقات قهرمانی اروپا
- طراحی منحصر به فرد خودروها همراه با جزئیات بالا

یکی از ویژگی‌های بارز و مهم این بازی از دیدگاه منتقدان فیزیک و بازی، چند فضایی آن می‌باشد. به طوری که مرز مشخصی بین این بازی و سایر بازی‌ها ایجاد می‌کند و شاید یکی از دلایل موفقیت این بازی همین باشد. بیشتر سایت‌های جهانی بازی‌های رایانه‌ای به این بازی امتیاز تخیلی 9 از 10 را داده‌اند که البته شایسته داشتن چنین امتیازی می‌باشد!

برای خرید بازی مسابقه ای نید فور اسپید Shift 2 Unleashed به صورت پستی فقط کافی است بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 4،500 تومان

/ 0 نظر / 26 بازدید