مودم بلوتوث اینترنت USB

با استفاده از این دستگاه، به راحتی یک سخت افزار بلوتوث را به رایانه خود متصل خواهید کرد. بدون این که خواسته باشید حتی درب کیس را باز کنید. این یک سخت افزار خارجی است که به راحتی می توانید به یو اس بی رایانه خود متصل نمایید و از این به بعد فایل هایتان را بدون استفاده از هیچ گونه سیم یا کابلی بین دستگاه های مختلف انتقال دهید. به این ترتیب سیم و کابل ها را حذف کنید. دقیقاً مثل لپ تاپ های جدید که خود دارای بلوتوث داخلی هستند. ولی اگر رایانه شما قدیمی است و یا از نوع رومیزی می باشد، قادر به انجام این کار نیستید. پس به شما توصیه می کنیم که از یک دستگاه مودم بلوتوث اینترنت استفاده کنید.

مودم بلوتوث اینترنت USB

چرا می گوییم مودم بلوتوث اینترنت؟ به این دلیل که این دستگاه علاوه بر این که برای ما قابلیت بلوتوث را به رایانه شما اضافه می کند، همزمان می توان اینترنت را هم به رایانه آورد. البته آن هم بدون هیچ گونه سیم. شاید از خودتان بپرسید که اینترنت را از کجا می آورد؟ گوشی تلفن همراه شما از یک سیم کارت استفاده می کند که اوپراتورهای مختلف تلفن همراه، ویژگی ای را به نام اینترنت GPRS یا EDGE دارند که با استفاده از آن با گوشی تلفن همراهتان می توانید به اینترنت متصل شوید. با این مودم بلوتوث اینترنت، می توانید این اینترنت را به داخل رایانه بیاورید و از آن در همه جا بدون نیاز به هیچ گونه سیم یا کابلی استفاده کنید.

سوالی که دیگر کاربران این دستگاه دارند، این است که آیا هزینه ای که بابت اینترنت داده می شود، زیاد است؟ هزینه ای که شما می دهید، چیزی حدود 10،000 تومان در ماه است که حجمی حدود 2 گیگ را برای شما  شامل می شود. این قیمت با توجه به خاصیت جابجایی که دارد، بسیار به صرف است و شما با ده هزار تومان هر کجایی که خواسته باشید می‌توانید به اینترنت متصل شوید. البته پس از اینکه گوشی را با استفاده از مودم بلوتوث به رایانه متصل کردید، باید یکی از بسته هایی که اوپراتور گوشی تلفن همراه شما ارائه می کند را فعال کنید. این بسته ها همان قابلیت اینترنت همراه سیم کارت شماست که دارای محدودیت زمانی است و حجم قابل قبولی را هم دارد.

از دیگر کارهایی که می‌توان با دستگاه مودم بلوتوث اینترنت USB انجام داد، موارد زیر هستند:

1- انتقال فایل از موبایل به کامپیوتر و بالعکس
2- استفاده از هدست و هدفون بلوتوث برای کامپیوتر
3- انتقال فابل بین دو کامپیوتر
4- ایجاد شبکه بین دو کامپیوتر
5- انتفال فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ
6- اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق گوشی موبایل و … استفاده کرد
7- این محصول دارای گارانتی تعویض می‌باشد
8- استفاده از هدست و هدفون بلوتوث برای کامپیوتر
9- انتفال فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ
10- اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق گوشی موبایل و ... استفاده کرد
11- اما برترین قابلیت آن قابلیت تبدیل به مودم میان سیم کارت گوشی شما و کامپیوترتان
12- 100% اورجینال
13- اینترنت نامحدود همیشه در جیب شما با آنتن دهی در همه جا!

این محصول دارای گارانتی تعویض میباشد
استفاده از هدست و هدفون بلوتوث برای کامپیوتر
انتقال فابل بین دو کامپیوتر
ایجاد شبکه بین دو کامپیوتر
انتفال فایل بین کامپیوتر و لپ تاپ
اتصال کامپیوتر به اینترنت از طریق گوشی موبایل و ... استفاده کرد
اما برترین قابلیت آن قابلیت تبدیل به مودم میان سیم کارت گوشی شما و کامپیوترتان ا
100% اورجینال
انتقال فایل از موبایل به کامپیوتر و بالعکـس
اینترنت نامحدود همیشه در جیب شما

مودم بلوتوث اینترنت

پس به صورت بی سیم می‌توانید اینترنت را به رایانه خود با سرعت بیش از Dial Up بیاورید. بردی که این دستگاه دارد تا 100 متر را جواب می دهد. مناسب برای استفاده دوستانی است که حوصله وصل کردن گوشی رو به رایانه ندارند و یا اینکه نرم افزار مربوط به نصب گوشی رو ندارند. با این دستکاه به راحتی می‌توانند هم فایل روی گوشی‌شان کپی کنند، هم از روی گوشی روی کامپیوترشان. شاید شما با افراد زیادی سرو کار داشته باشید و بخواهید از رایانه‌شان برایشان فایلی را ارسال کنید و یا بگیرید. شما که نمی‌توانید گوشی همه را روی دستگاه‌تان نصب کنید. شما با این دستگاه می‌توانید به راحتی با همه ارتباط بر قرار کنید.

برای خرید مودم بلوتوث اینترنت USB به قیمت فقط 17،000 تومان می توانید به صورت پستی اقدام کنید. یعنی اول محصول را درب منزل یا محل کار تحویل گرفته و سپس مبلغ آن را به مامور پست بپردازید. برای این کار بروی دکمه خرید پستی کلیک کنید.

قیمت : 17،000 تومان

/ 1 نظر / 51 بازدید