آموزش آندروید برای برنامه نویسان

شرکت توسعه دهندهٔ این سیستم‌عامل توسط شرکت گوگل خریداری شده و سپس به صورت منبع باز ارائه گردیده است. این سیستم‌عامل به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد که کدهای مدیریت شده‌ای به زبان Java برای کنترل ابزارهای شرکت گوگل فراهم آورند. توسعه دهندگان می‌توانند برای کنترل ابزارهای ارائه شده توسط شرکت گوگل از کتابخانه مبتنی بر جاوای ارائه شده به همراه این سیستم‌عامل استفاده نمایند. اولین گوشی همراه ارائه شده با این سیستم‌عامل HTC Dream نام دارد که در سال ۲۰۰۸ میلادی ارائه گردید. گوگل سیستم‌عامل خود که ویژه دستگاه‌های قابل حمل مثل تلفن همراه و لوح‌های رایانه است را با هدف رقابت با سیستم‌عامل‌هایی چون iOS، ویندوز موبایل و سیمبیان عرضه کرده‌است.

آموزش آندروید برای برنامه نویسان

حال در این مجموعه قصد اموزش این سیستم عامل را به شما داریم. جزئیات نصب و پیکربندی محیط کار و همچنین ایجاد محیط کاربردی ساده و ... از ویژگی‌های این اموزش می‌باشد. در این آموزش مشکلات احتمالی کار با کدهای جاوا هم بررسی می‌شود. در نظر داشته باشید که این آموزش تنها شما را با نحوه کدنویسی این سیستم عامل اشنا می‌کند و محیط کاربردی برنامه نویسی آن را به شما معرفی می‌کند. زبان اموزشانگلیسی و با کیفیت مطلوب تهیه شده است.

شرح قسمت‌های آموزش Android: 
- شروع کار 
- ایجاد یک پروژه جدید 
- روش استفاده از دکمه ها و توابع کلیکی 
- روش استفاده از چک باکس ها و طرح های نیمه پیشرفته 
- استفاده از دکمه‌های رادیویی 
- هشدار ها 
- استفاده از لیست‌ها پایه 
- دیالوگ‌های اخطار 
- آیتم های لیست 
- مفاهیم پایه‌ای 
- مفاهیم نرم افزار های چند فعالیتی 
- و …

اگر شما هم جزء برنامه نویسانی هستید که دوست دارید همگام با پیشرفت نسخه‌های جدید سیستم عامل های مختلف، اطلاعات خود را بروز کنید، و قادر باشید نرم افزارهایی را توسعه دهید که بروی آندروید قابل اجرا باشد، به شما توصیه می‌کنیم که این بسته آموزشی کامل جهت یادگیری آندروید را از دست ندهید.

برای بسته تصویری آموزش آندروید برای برنامه نویسان، می‌توانید بروی دکمه‌ی سفارش پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 13،500 تومان


/ 0 نظر / 52 بازدید