بازی کامپیوتر Wheels of Steel Extreme Trucker 2

قطعاً با دیدن عنوان این مطلب، یاد بازی زیبای سلطان جاده‌ها می‌افتید. سلطان جاده‌ها یک بازی با سبک و سیاق مسابقه‌ای و کاملاً متفاوت از دیگر بازی‌های ماشین سواری ...!!! بعد از مدت‌ها و در تاریخ 11 ژوئن سال 2011 نسخه دوم بازی کامیون سواری 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 منتشر شد و همه طرفداران سلطان جاده‌ها را مشعوف و شادمان کرد.

wheels of steel extreme trucker 2

در این بازی شما در نقش یک راننده کامیون هستید و باید مراحل بازی را با هوشیاری و البته اندکی زیرکی به پایان برسانید. از این جهت می‌گوییم زیرکانه، به این علت که در این نسخه بر خلاف نسخه قبلی و براساس تقلیدی از سلطان جاده‌ها در صورت تخلف پلیس‌ها به دنبال شما راه می‌افتند.

این بازی گرافیک مطلوبی دارد و در طراحی تک‌تک اجزاء بازی دقت زیادی شده است. همانند سلطان جاده‌ها شما در این بازی وظیفه بردن کالایی را از جایی به جای دیگر دارید که در این مسیر و بازه برای شما اتفاقاتی رخ می‌دهد! این بازی شدیداً به واقعیت میل می‌کند. اگر چه بسیاری از قسمت‌های بازی از سلطان جاده‌ها تقلید شده است. در این بازی شما باید سوخت خود را کنترل کنید و قبل از اتمام آن به فکر سوخت‌گیری باشید که البته برای سوخت‌گیری به پول هم احتیاج داربد که این پول از بارهای که جابه‌جا می‌کنید بدست می‌آید.

wheels of steel extreme trucker 2

در مواقعی که جاده به خاطر برف و باران لغزنده می‌باشد، طبیعتاً رانندگی سخت‌تر و مشکل‌تر می‌باشد. در حین رانندگی به علایم راهنمایی و رانندگی توجه لازم را داشته باشید تا توسط پلیس جریمه نشوید. البته شخصاً معتقدم که ژانر این بازی بیشتر به شبیه سازی نزدیک می‌باشد تا مسابقه ای! حقیقتاً که در این بازی تمام موارد به درستی شبیه‌سازی شده است. تغییر آب و هوای محیطی بازی، تغیر و تنوع بارها در این بازی به وفور دیده می‌شود.

wheels of steel extreme trucker 2

مشخصات بازی چرخ های استیل راننده کامیون به شرح زیر است:

نام بازی: 18 Wheels of Steel Extreme Trucker 2 - SKIDROW [BIN-CUE/Simulation/2011
پلتفرم: PC
ژانر:مسابقه‌ای
سال انتشار: 14-01-2011
زبان: En
ناشر: ValuSoft
توسعه یافته: ValuSoft
درجه بندی سنی: E

برای خرید این بازی بهتر است که روی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت کالا درب منزل یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 3،000 تومان

/ 0 نظر / 68 بازدید