نحوه دریافت مانده کارت با اینترنت

برای این که این کار را انجام دهید، بهتر است نوشته کارت به کارت کردن بوسیله اینترنت را بخوانید و سپس به این مطلب مراجعه کنید. چرا که در این نوشته از ذکر مکررات خودداری می‌کنیم.

هر بانکی برای خود این چنین خدماتی را ارائه میدهد، پس شما باید به صفحه مربوطه به گرفتن دریافت مانده کارت بانک خود بروید. این خدمات معمولاً بدون ثبت نام انجام می‌شود و رایگان است. فقط شما باید رمز دوم اینترنتی خود و شماره کارت و CVV2 را داشته باشید. که بروی کارت درج گردیده است.

حال به صفحه اصلی سایت بانک خود بروید و از آنجا این چنین خدماتی را بیابید. سپس بروی خدمتی به نام دریافت ماده حساب کلیک کنید. در صفحه ای که برای شما باز می شود، توضیحات کامله داده شده است و شما باید طبق دستورات آن سه موردی که پیش تر گفته شده را درون جعبه متناظر خود وارد کنید. در انتها هم باید حروف یا اعداد امنیتی را که در عکس می بینید وارد نمایید و بروی دکمه تایید انتهای صفحه کلیک نمایید.

حال کار شما تمام است و در صفحۀ جدیدی که برایتان باز می‌گردد، می‌توانید مبلغ مانده حساب کارت خود را ببینید. دقت کنید که فقط به سایت بانک مربوط به کارت خود مراجعه کنید و از آنجا صفحه خدمات اینترنتی را باز کنید.

/ 0 نظر / 12 بازدید