تبریک و شادباش عید باستانی نوروز 1392

سال 91 با همه مشکلاتش خیلی زودتر از آنچه که تصور می کردیم تمام شد. خوشا به حال آنانکه احساس می کنند کارهایی را که باید دراین سال انجام می دادند را انجام دادند. این بهترین حس شادی برای فردی است که به عمرهای سالش یک سال افزوده شده است و حال می خواهد با یک حس خوب یک سال دیگر را شروع کنید و اتفاقات خوبی را برای خود رقم بزند.

امروز از طرفی به عنوان آخرین روز سال 91 و اولین روز سال 92، بهترین زمان ممکن است که بنشینیم و برای آینده خود تصمیم گیری کنید. البته تصمیم گیری را بهتر است قبل از الان انجام می دادیم. ولی ماهی را هر زمان از آب بگیرید تازه است. پس بهتر است از گذشته ها درس گرفته و برای خود یک برنامه خوب زمانی بنویسیم و آن را برای سال جدید و همچنین آینده دورتر به طرز شایسته ای به اجرا بگذاریم.

تبریک و شادباش عید باستانی نوروز 1392

اگر الان حس خوبی برای شروع کردن یک سال خود دارید، همین حس را همیشه همراه خود داشته باشید و مطمئن باشید که می توانید در سال 92 کارهای بزرگی را انجام دهید و از دل مشکلات فرصت هایی را برای خود رقم بزنید که بتوانید افق روشنی از آینده خود در آن ببینید. این شما هستید، که دارای ذهنی خلاق هستید و می توانید بهترینها را خلق کنید و با آنها به اهداف عالی خود برسید.

از هدف عالی هم فراموش نکنید که لازمه انجام هر کاری است. قبل از انجام هر کاری باید یک هدف خوب و عالی برای خود انتخاب کنید که این کار باعث می شود در آن کار ثابت قدم باشید و روال بهتری از کار را پی بگیرید.

بنده یکی از چیزهایی که در سال گذشته یاد گرفتم را می خواهم با شما در میان بگذارم و آن چیزی نیست جز مهمترین عامل موفقیت که هر کسی که میخواهد به اهداف عالی خود برسد، حتماً باید آن را در نظر بگیرد. این مورد چیزی نیست جز، سحرخیزی. امیدوارم که اهمیت این موضوع را درک کنید و اگر تا به حال درک نکردید، در سال جدید با استفاده از همین عامل به موفقیت های بی شماری برسید.

در انتها هم از شما ممنونم که در متن را مطالعه فرمودید و آرزوی بهترین ها را برای شما دارم.

سال نو مبارک...

/ 0 نظر / 36 بازدید