خرید بازی فیفا 2012 فوتبال

بار دیگر شاهد عنوانی دیگر از شرکت Electronic Arts هستیم. این بازی در تاریخ 27 سپتامبر سال 2011 میلادی توسط Electronic Arts منتشر و توسط استودیوی بازی سازی EA Canada ساخته شد. همان طور که در جریان هستید، بازی فیفا ۱۲ نوزدهمین سری از بازی‌هایی است که تحت عنوان فیفا توسط الکترونیک آرتز منتشر می‌شود.

درست در نمایشگاه E3 سال جاری بود که منتقدان شاهد یک رویای قدیمی و در حال جریان، یک رقابت تنگاتنگ بودند. رقابتی بین عنوان PES 2012 ،FIFA 12! رقابتی بسیار سخت و نفس گیر! در سنوات قبل شاهد برتری‌های فیفا نسبت به بازی "فوتبال حرفه ای " بودیم. قضاوت این شماره را بر عهدۀ شما بازیکن عزیز می‌گذاریم.

خرید بازی فوتبال فیفا 2012

بازی فیفا،( FIFA یا FIFA Football یا FIFA Soccer یا FIFA Game)، یک بازی ویدیدیی شبیه ساز فوتبال از شرکت الکترونیک آرتز تحت برچسب EA Sports است که هر ساله از سال ۱۹۹۳ منتشر می‌شود. در بازی فیفا 12 شاهد تغیرات بسیاری نسبت به نسخه‌های قبل هستیم: بهبود موتور ضربه و فیزیک، اجرای قوانین دقیق فوتبال منطبق بر دنیای واقعی، توپ طبیعی‌تر، هوش مصنوعی فوق العاده، سیستم تاکتیکی براساس دفاع از رویکرد بازی، تغییر بر روی تاکتیک‌های دفاعی، آن هم بر اساس نیاز به توسعه عملیات‌های تاکتیکی همه آن چیزی هست که در این بازی می‌ینیم.

مشخصات بازی رایانه ای فوتبال FIFA 12:
نام بازی: FIFA 12
پلتفورم : PC
ژانر: Sport (Soccer) / 3D
سال انتشار: 2011
نوع فایل : DVD کامل
زبان: Russian, English, Spanish, Italian, German, French
فرمت ایمیج: ISO
ناشر: Electronic Arts
حمایت توسط : EA Canada
درجه‌بندی سنی : Pegi 3
قابلیت آنلاین: دارد

برای خرید بازی فیفا 12 می‌توانید بروی دکمه خرید پستی کلیک کرده و پس از دریافت این کالا درب منزل و یا محل کار، مبلغ آن را به مامور پست بپردازید.

قیمت : 4،500 تومان

/ 0 نظر / 33 بازدید