افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب

افزونه ای که قصد معرفی آن را به شما دارم، مخصوص مرورگر فایرفاکس است. ولی نسخه ای از آن برای مرورگر کروم هم وجود دارد. اسم این افزونه Webmail Ad Blocker است. این افزونه برای شما تبلیغاتی که در قسمت مدیریت ایمیل های تحت وب وجود دارد را مسدود می کند و مانع هواس پرتی شما می شود.

برای این که از این افزونه مخصوص مرورگرهای Firefox و Chrome استفاده کنید، باید آن را بروی مرورگر خود نصب کنید. برای این کار چندین راه وجود دارد که راحتترین راه آن این است که به صفحه همان افزونه از سایت مربوطه به مرورگر بروید و از آنجا مستقیماً اقدام به نصب آن کنید.

برای دانلود این افزونه برای فایرفاکس به این صفحه بروید. ولی اگر مرورگر شما کروم است به این صفحه بروید.

در نهایت به صفحه ای که می روید، اگر می خواهید توضیحات بیشتری از آنها بدست آورید، میتوانید اول مشخصات بیشتر آن را بخوانید. و برای نصب هم بروی دکمه Add to Firefox یا Add to Chrome کلیک کنید. پس از آن باید یک سری مراحل را طی کنید که در آخر باید یکبار مرورگر را دوباره راه اندازی کنید تا این افزونه بروی مرورگر شما فعال شود.

افزونه فایرفاکس مسدود کننده تبلیغات ایمیل های تحت وب

فراموش نکنید که افزونه مسدود کننده تبلیغات در قسمت مدیریت ایمیل های تحت وب، از تمام سرویس های معروف مانند Gamil و Yahoo و Hotmail پشتیبانی می کند که شما را از شر تبلیغات اجباری راحت می کند.

البته شاید شما تبلیغی نبینید که این تبلیغات فیلتر می شوند، ولی جایگاه آن هنوز برای شما باز است که باز هم ممکن است باعث رنجش شما گردد که راه حل آن استفاده از افزونه Webmail Ad Blocker است. به شما پیشنهاد می کنید که از این افزونه استفاده کنید.

/ 0 نظر / 33 بازدید